Sytemy informatyczne dla firm - KASZUBOWO.PL - serwis ogłoszeń turystycznych Władysławowo

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Sytemy informatyczne dla firm

Usługi > Programy dla firm


Systemy informatyczne dla firm - usługi i wdrożenia | L-SYSTEMS.PL Piła |

Specjalizujemy się w dostarczaniu usług związanych z wdrożeniami systemów informatycznych. Wieloletnie doświadczenie firmy i jej konsultantów pozwala nam tworzyć rozwiązania zainspirowane Państwa biznesem.  W dostarczanych rozwiązaniach IT łączymy to co najlepsze w biznesie i nauce realizując także innowacyjne projekty edukacyjne.

Firma L-Systems jest złotym partnerem firmy Epicor Software – realizujemy projekty w zakresie wdrożeń systemów Epicor ERP, MES, EDI,  QlikView.
Firma zatrudnia specjalistów posiadających szesnastoletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP. L-Systems jest także autoryzowanym partnerem Instytutu Logistyki i Magazynowania
Ściśle współpracujemy z nauką realizując projekty dydaktyczne z wykorzystywania systemów ERP na 8 wyższych uczelniach, studiach MBA i ponad 100 szkołach ponadgimnazjalnych  z wykorzystaniem nowoczesnych i cenionych na świecie systemów Epicor.

Pracownicy L-Systems są współautorami publikacji naukowych, skryptów dla studentów szkół wyższych oraz podręczników do nauczania logistyki dla szkół ponadgimnazjalnych.
Firma realizuje także projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej.


szczegóły na stronie L-systems.PL

 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego