Wędkarstwo morskie Władysławowo - KASZUBOWO.PL - serwis ogłoszeń turystycznych Władysławowo

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Wędkarstwo morskie Władysławowo

Kutry

Kuter jacht motorowy ŁAJBEK-połowy morskie dorsza-Władysławowo


Połowy dorsza na wędkę cieszą od wielu lat ogromną  popularnością, ściągające do Władysławowa wędkarzy z całego kraju.  Wędkarstwo morskie stało się równie popularne co jeziorowe, czy rzeczne.  Różnice w łowieniu są ogromne począwszy od sprzętu wędkarskiego. Mocny i  wytrzymały kij, kołowrotek oraz żyłka, najczęściej plecionka /  100-200m/ to podstawa. Do tego odpowiedni pilker, przywieszki dorszowe i możemy ruszać na łowy. W porcie Władysławowo jest wiele jednostek oferujących usługę dla wędkarzy.
Nasza jednostka o nazwie bocznej ŁAJBEK wyróżnia się. To specjalnie przystosowany dla morskich połowów jacht motorowy rozwijający
12 węzłów i zabierający do 12  wędkarzy.  Właśnie rozwijana predkość powoduje, że Łajbek dociera na  łowiska znacznie szybciej niż standardowe jednostki. Zmiana stanowiska  też odbywa się błyskawicznie. To sprawia, że więcej jest czasu na  efektywne łowienie. To jednak nie wszystko. Zadbaliśmy też o wygodę.  Stanowiska połowowe na jachcie są tak rozmieszczone, że nie powodują  kolizji. Uchwyty są zabezpieczone specjalnymi nakładkami aby sprzęt  /  kije i kołowrotki/ nie ulegał obtarciom i szybko się nie niszczył.  Odpowiednio rozmieszczone ławeczki powodują, że każdy wędkarz ma jakby  swoje stanowisko połowowe. Zabezpieczone otwory na napoje, kubki itp.  powodują, że czujemy się równocześnie jak na rejsie wycieczkowym,  połączonym z aktywnym wędkowaniem. Wygodne, zadaszone pomieszczenie w  sterówce zapewnia spożycie posiłku czy kawy w razie niepogody. Na  pokładzie znajduje się czysta toaleta.
Zapewniamy Państwa, że wyprawa na połów dorszy  jest całkowicie bezpieczna, a jednocześnie niesamowicie emocjonująca i  przyjemna. Profesjonalna załoga zapewni Państwu pełen komfort w trakcie  połowu i doskonałą sposobność do odprężenia się na otwartym morzu.

Zapraszamy -na pokład!

wszystkie szczegóły - wejdź na stronę firmową ŁAJBEK

Jacht motorowy ŁAJBEK - port Władysławowo
 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego